|
|
|
|
 |
Ramos_
2002-10-10 20:15:46
|
8
|
most hogy mondod szivesen belefosnék a torkodba!
kiváncsi vagyok le bírnád e nyelni az összeset? meg hogy milyen pofát vágnál közbe |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Ramos_
2002-10-10 20:01:29
|
6
|
A témához szolj má hozzá ha ideírsz ha nem tudsz húzz a picsába! szerintem elég fárasztó hogy öregember létedre abban leled örömödet hogy kinevezed ki kisdzsó meg ki nem az, aztán meg felhívod a kisdzsó ivadékokat és hangukra vered a farkad!!!
Menj orvoshoz ember!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|