Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2002-10-10 20:11:03 7
Beszartál?
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2002-10-10 20:01:29 6
A témához szolj má hozzá ha ideírsz ha nem tudsz húzz a picsába! szerintem elég fárasztó hogy öregember létedre abban leled örömödet hogy kinevezed ki kisdzsó meg ki nem az, aztán meg felhívod a kisdzsó ivadékokat és hangukra vered a farkad!!!

Menj orvoshoz ember!:)

Előzmény:
Professzor úr Creative Commons License 2002-10-10 19:50:35 5
Küldd a(z igazi) számod, Joe!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!