|
|
|
|
 |
Ramos_
2002-10-10 20:01:29
|
6
|
A témához szolj má hozzá ha ideírsz ha nem tudsz húzz a picsába! szerintem elég fárasztó hogy öregember létedre abban leled örömödet hogy kinevezed ki kisdzsó meg ki nem az, aztán meg felhívod a kisdzsó ivadékokat és hangukra vered a farkad!!!
Menj orvoshoz ember!:) |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr
2002-10-10 19:50:35
|
5
|
| Küldd a(z igazi) számod, Joe! |
|
Előzmény:
 |
Ramos_
2002-10-10 19:44:31
|
4
|
Te szerencsétlen!
ismét bebizonyítottad hogy az emberi sötétségnek nincsennek határai!
Már látom hogy ez a topic is a pedofil hajlamaidról fog szólni |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|