Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2002-10-11 09:54:23 40
Hihetetlen rabjává tud válni az ember.

Olvastátok, hogy egy 24 éves srác 86 órát játszott és lefordult a székről és meghalt??

A hozzászólás:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-10-09 19:23:39 39
Köszi!
Ki vagyok a sok rohangálástól, és amíg nem lett ideiglenes netem, addig igencsak volt függőségi hiányom.
De itthon mégis csak jobb.:)És most már netezni is tudok, ami már rámfért.:))))))))))))))))))
Előzmény:
csogu Creative Commons License 2002-10-09 16:58:58 38
Végreeeeeeeee:-))

KI vagy?:-)))

Jó volt?
Nem volt eltünési függőséged??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!