|
|
|
|
 |
csogu
2002-10-11 09:54:23
|
40
|
Hihetetlen rabjává tud válni az ember.
Olvastátok, hogy egy 24 éves srác 86 órát játszott és lefordult a székről és meghalt?? |
|
A hozzászólás:
 |
Kardszárnyú
2002-10-09 19:23:39
|
39
|
Köszi!
Ki vagyok a sok rohangálástól, és amíg nem lett ideiglenes netem, addig igencsak volt függőségi hiányom.
De itthon mégis csak jobb.:)És most már netezni is tudok, ami már rámfért.:)))))))))))))))))) |
|
Előzmény:
 |
csogu
2002-10-09 16:58:58
|
38
|
Végreeeeeeeee:-))
KI vagy?:-)))
Jó volt?
Nem volt eltünési függőséged?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|