Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2002-10-09 19:23:39 39
Köszi!
Ki vagyok a sok rohangálástól, és amíg nem lett ideiglenes netem, addig igencsak volt függőségi hiányom.
De itthon mégis csak jobb.:)És most már netezni is tudok, ami már rámfért.:))))))))))))))))))
A hozzászólás:
csogu Creative Commons License 2002-10-09 16:58:58 38
Végreeeeeeeee:-))

KI vagy?:-)))

Jó volt?
Nem volt eltünési függőséged??

Előzmény:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-10-06 19:13:01 35
Igen, már itt vagyok.:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!