|
|
|
|
 |
CICA
2002-10-09 12:45:23
|
468
|
Szijasztok!
Lenne egy kérdésem: van-e valakinek rókabefogásban tapasztalata? Nagy tételről van szó, nem egy-két példányról és néhány hét múlva valószínűleg segítségre lenne szükségünk e téren. Akár terepi munkára, akár csak betanítás szintjén. Gondoltam, itt is bepróbálkozom, hátha valaki véletlenül profi a dologban. :) Mi teljesen tapasztalatlanok vagyunk még ezen a téren és komoly segítség kéne egy terület rókamentesítéséhez (nem kilövéssel), már amennyiben valóban le tudják szervezni, hogy fogadják vhol a kitelepített rókucikat.
|
|
A hozzászólás:
 |
amarok0
2002-10-08 17:59:59
|
466
|
Szega,
nehogy elnézést kérj,
kettőtök vitájából sokkal többet okul az ember (és jobban élvezi is), mint az akárhány hivatalos természetvédelmi, vadászati lapból!
Karvalynak meg igazán örülök, sőt, euro-boldog vagyok attól, hogy van még ember, aki a természethez igy viszonyul.
Karakékat véletlenül rántottam elő - tudtommal amig nem vakcinázták őket és iszonyu számban kerültek az éves teritékre - nos, akkor is remekül tartották magukat, - megérdemlik vagy se, hál'Isten, a legnagyobb tulélők. (Nem véletlenül!)
Nem akarom kéjesen idézni a versikét: "Nincs győzelem, csak részvétel - Figyelem őket részvéttel", Karvaly mindennapos terepküzdelmei kontra a Te konkrét ismereteid hatalom meg törvényesdi terén akár egy könyv anyagát is kitennék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|