Keresés

Részletes keresés

der Budapester Creative Commons License 2002-10-05 13:53:37 3
Az nekem is megy, csak azt a rohadt regisztrációt a honlapon nem értem!!!
A hozzászólás:
phx Creative Commons License 2002-10-05 13:47:52 2
Mostanában állok neki, de beszólni már tudok :)
Előzmény:
der Budapester Creative Commons License 2002-10-05 13:44:54 1
Igen, csak az a baj hogy
a) nem beszélek olaszul
b) ritkán frissítik az oldalt:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!