Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2002-10-02 06:03:12 444
Hát ez az, látod!.)Most majd mit szólnak a többiek!? Legalább néha rakjál fel Marcipán-képeket, mert tecc nekünk az a "gonoszmanó":-))))
A hozzászólás:
CICA Creative Commons License 2002-10-01 17:07:38 443
Szuszmók: na most én is lebuktam, hogy itten fórumozok, a makkás topikban meg nem! juj! :))))
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2002-10-01 17:05:09 441
Nemcsak tehetetlenséget és tehetetlen dühöt érez az ember ilyenkor , hanem hányingert is azokkal a kétlábú lényekkel szemben, akik egy eleve esélytelen állatot pusztán szeszélyből vagy buliból ölnek meg vagy "szórakoznak" vele. :-( Könynű így nagyfiúnak lenni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!