|
|
|
|
 |
szuszmok
2002-10-02 06:03:12
|
444
|
| Hát ez az, látod!.)Most majd mit szólnak a többiek!? Legalább néha rakjál fel Marcipán-képeket, mert tecc nekünk az a "gonoszmanó":-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
CICA
2002-10-01 17:07:38
|
443
|
| Szuszmók: na most én is lebuktam, hogy itten fórumozok, a makkás topikban meg nem! juj! :)))) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2002-10-01 17:05:09
|
441
|
| Nemcsak tehetetlenséget és tehetetlen dühöt érez az ember ilyenkor , hanem hányingert is azokkal a kétlábú lényekkel szemben, akik egy eleve esélytelen állatot pusztán szeszélyből vagy buliból ölnek meg vagy "szórakoznak" vele. :-( Könynű így nagyfiúnak lenni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|