Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-10-02 09:53:39 446
Barominagy igazságod vagyon! :))
Csak a fórum itten a melóhelyről megy töredék időkben... a cikk és egyéb írás itt sajna nem megy..:((
Otthon meg például tegnap be se kapcsoltam a gépet.. (inkább mostam - együtt nem műkszik a panel áramszolgáltatásának köszönhetően)

Na igyekszem megemberelni magam!

A hozzászólás:
CICA Creative Commons License 2002-10-01 17:06:53 442
Rianna: ja, és sicc cikket írni! :))) Mi lesz az állati érdekességekkel, meg a CITESsel, meg a nemzeti parkokkal???? :)))))))) eltiltalak lyányom a fórumozástó'! =:DDDDD Egész nap ilyen két kilométeres hüleségeket olvasni, amiket itt ilyen állatnevű nők összeirkálnak! ccccccc! :))
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-10-01 16:50:49 438
Jesszum Pepi! Mi lett volna, ha nem feleded el a felét..! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!