|
|
|
|
 |
Rianna
2002-10-02 09:53:39
|
446
|
Barominagy igazságod vagyon! :))
Csak a fórum itten a melóhelyről megy töredék időkben... a cikk és egyéb írás itt sajna nem megy..:((
Otthon meg például tegnap be se kapcsoltam a gépet.. (inkább mostam - együtt nem műkszik a panel áramszolgáltatásának köszönhetően)
Na igyekszem megemberelni magam! |
|
A hozzászólás:
 |
CICA
2002-10-01 17:06:53
|
442
|
| Rianna: ja, és sicc cikket írni! :))) Mi lesz az állati érdekességekkel, meg a CITESsel, meg a nemzeti parkokkal???? :)))))))) eltiltalak lyányom a fórumozástó'! =:DDDDD Egész nap ilyen két kilométeres hüleségeket olvasni, amiket itt ilyen állatnevű nők összeirkálnak! ccccccc! :)) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-10-01 16:50:49
|
438
|
| Jesszum Pepi! Mi lett volna, ha nem feleded el a felét..! :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|