Keresés

Részletes keresés

CICA Creative Commons License 2002-10-01 17:07:38 443
Szuszmók: na most én is lebuktam, hogy itten fórumozok, a makkás topikban meg nem! juj! :))))
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2002-10-01 17:05:09 441
Nemcsak tehetetlenséget és tehetetlen dühöt érez az ember ilyenkor , hanem hányingert is azokkal a kétlábú lényekkel szemben, akik egy eleve esélytelen állatot pusztán szeszélyből vagy buliból ölnek meg vagy "szórakoznak" vele. :-( Könynű így nagyfiúnak lenni...
Előzmény:
CICA Creative Commons License 2002-10-01 16:58:22 439
"kinek van pénze hatalmas kifutókat építeni?"

Hát annak, aki beszerez még több egzotikus állatot, jól bezárja őket, minél kisebb helyre, hogy minél több elférjen és ezzel behozza a sok látogatót, aki mind fizet, hogy nézhesse a rácsok mögötti egzotikumot. :)))
És máris előállt a paradox helyzet. :)))
De ez az állatkertes topikba tartozik inkább már. :)))

A farkasról jut eszembe, hogy Fischl Frigyes két megmaradt alaszkai fehér farkasából a nőstényt lelőtték a HEROSZ menhelyen. :(((
Nemrég ugyanitt a vak tigrisbe lőttek bele. Hajrá, emberiség, nagy vagy. :((( Ez az, amikor az embernek ökölbe szorul a keze, mert tök tehetetlennek érzi magát. :(( Ha egy kóbor kutyát látok, akkor azt haza tudom vinni. Ha sebesült állatot látok, el tudom vinni orvoshoz. Ha lelőnek egy állatot, azért már semmit nem tehetek. :((( Ez a tehetetlenség a legszörnyűbb. :(( mint amikor Vackor cicám meghalt. :(( egyszerűen megtaláltam a bokor alatt megmerevedve. :,((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!