|
|
|
|
 |
eteleapo
2002-09-30 14:49:54
|
10
|
THX Second!
Sajna csak munkaidő után tudom megnézni, de hát dologidőben ne szörföljön a melós!:o)
Üdv:
Eteleapo |
|
A hozzászólás:
 |
second
2002-09-30 14:20:58
|
9
|
A díjtételeknek itt nézhetsz utána.
Érdemes átböngészni a Főkétüsz site többi oldalát is. (magyar hangja Márkus László...)
Sec. |
|
Előzmény:
 |
eteleapo
2002-09-30 12:38:25
|
8
|
Hát a szabál az aszabál!;-(((
És van valami info ennek díjáról?
Fix összeg vagy -tól-ig pénz?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|