Keresés

Részletes keresés

eteleapo Creative Commons License 2002-09-30 14:49:54 10
THX Second!

Sajna csak munkaidő után tudom megnézni, de hát dologidőben ne szörföljön a melós!:o)

Üdv:
Eteleapo

A hozzászólás:
second Creative Commons License 2002-09-30 14:20:58 9
A díjtételeknek itt nézhetsz utána.
Érdemes átböngészni a Főkétüsz site többi oldalát is. (magyar hangja Márkus László...)

Sec.

Előzmény:
eteleapo Creative Commons License 2002-09-30 12:38:25 8
Hát a szabál az aszabál!;-(((

És van valami info ennek díjáról?
Fix összeg vagy -tól-ig pénz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!