|
|
|
|
 |
eteleapo
2002-09-30 12:38:25
|
8
|
Hát a szabál az aszabál!;-(((
És van valami info ennek díjáról?
Fix összeg vagy -tól-ig pénz?
|
|
A hozzászólás:
 |
second
2002-09-27 15:00:31
|
7
|
Sajnos nem.
Men in Black muszáj lesz called...
Sec. |
|
Előzmény:
 |
eteleapo
2002-09-27 12:59:28
|
6
|
Üdv Mindenkinek!
Én is morfondírozok a církon, viszont nem akarom potyára kihívni a kéményseprőket (gondolom van kiszállási díj).
Én egy héra-égős cserépkályhát, illetve a Kalor 2-es fali gáz-hősugárzót váltanék ki vele.
A kérdésem, hogy vajon ennek a két cuccnak a megléte eleve feltételezi, hogy bélelt a ház kéménye?
Mert ha igen, akkor a forma (és a papír) kedvéért természetesen kihívom a Men In Black-et!
Üdv:
HAttila |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|