Keresés

Részletes keresés

eteleapo Creative Commons License 2002-09-30 12:38:25 8
Hát a szabál az aszabál!;-(((

És van valami info ennek díjáról?
Fix összeg vagy -tól-ig pénz?

A hozzászólás:
second Creative Commons License 2002-09-27 15:00:31 7
Sajnos nem.
Men in Black muszáj lesz called...

Sec.

Előzmény:
eteleapo Creative Commons License 2002-09-27 12:59:28 6
Üdv Mindenkinek!

Én is morfondírozok a církon, viszont nem akarom potyára kihívni a kéményseprőket (gondolom van kiszállási díj).
Én egy héra-égős cserépkályhát, illetve a Kalor 2-es fali gáz-hősugárzót váltanék ki vele.
A kérdésem, hogy vajon ennek a két cuccnak a megléte eleve feltételezi, hogy bélelt a ház kéménye?
Mert ha igen, akkor a forma (és a papír) kedvéért természetesen kihívom a Men In Black-et!

Üdv:
HAttila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!