|
|
|
|
 |
second
2002-09-27 15:00:31
|
7
|
Sajnos nem.
Men in Black muszáj lesz called...
Sec. |
|
A hozzászólás:
 |
eteleapo
2002-09-27 12:59:28
|
6
|
Üdv Mindenkinek!
Én is morfondírozok a církon, viszont nem akarom potyára kihívni a kéményseprőket (gondolom van kiszállási díj).
Én egy héra-égős cserépkályhát, illetve a Kalor 2-es fali gáz-hősugárzót váltanék ki vele.
A kérdésem, hogy vajon ennek a két cuccnak a megléte eleve feltételezi, hogy bélelt a ház kéménye?
Mert ha igen, akkor a forma (és a papír) kedvéért természetesen kihívom a Men In Black-et!
Üdv:
HAttila |
|
Előzmény:
 |
second
2002-09-27 10:06:39
|
5
|
Gázkészüléket csak gáztömör kéménybe engednek kötni. Ez a gyakorlatban a falazott béleletlen kémény bélelését jelenti, vagy új épített kémény létrehozását. Ezen kívül a gázkészülékek elhelyezésére vannak szabályok, de azokat be lehet tartani, ha nem extrém kicsi lakásban, kicsi helyiségbe akarod eldugni a készüléket.
Elsősorban tehát a kéményt kell ellenőriztetned, ha van, majd utánajárnod, hogy a bírja-e a tárcád az esetleg nem megfelelő kémény bélelését, vagy új építését.
Sec. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|