Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2002-09-26 22:37:44 4
Ja, még annyi, hogy szerintem mindenféleképpen a kéményseprő céggel vedd fel a kapcsolatot.
Más nemhiszem hogy beleszólhatna, csak ők.
Majd mondd el, hogy mi lett )
A hozzászólás:
G.B.Bejja Creative Commons License 2002-09-26 22:36:17 3
Ittvagyok !
Megkérdeztem, de sajnos te nem sokra mégy vele azthiszem.(
Neki a kéményseprő nem engedélyezte, csak ha mind a 4 emeleten valami bélést tetet a kéménybe az égéstermék miatt, de persze ezt nem vállalta, igy maradt a konvektor.
Sorry ((
Előzmény:
G.B.Bejja Creative Commons License 2002-09-25 23:18:35 1
Egy ismerősöm 2 éve akarta, és a kéményseprők nem engedték, mert nem tudott volna kimenni a szabadba vagy mi.
Holnapra megkérdezzem ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!