|
|
|
|
 |
G.B.Bejja
2002-09-26 22:37:44
|
4
|
Ja, még annyi, hogy szerintem mindenféleképpen a kéményseprő céggel vedd fel a kapcsolatot.
Más nemhiszem hogy beleszólhatna, csak ők.
Majd mondd el, hogy mi lett ) |
|
A hozzászólás:
 |
G.B.Bejja
2002-09-26 22:36:17
|
3
|
Ittvagyok !
Megkérdeztem, de sajnos te nem sokra mégy vele azthiszem.(
Neki a kéményseprő nem engedélyezte, csak ha mind a 4 emeleten valami bélést tetet a kéménybe az égéstermék miatt, de persze ezt nem vállalta, igy maradt a konvektor.
Sorry (( |
|
Előzmény:
 |
G.B.Bejja
2002-09-25 23:18:35
|
1
|
Egy ismerősöm 2 éve akarta, és a kéményseprők nem engedték, mert nem tudott volna kimenni a szabadba vagy mi.
Holnapra megkérdezzem ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|