|
|
|
|
 |
G.B.Bejja
2002-09-26 22:36:17
|
3
|
Ittvagyok !
Megkérdeztem, de sajnos te nem sokra mégy vele azthiszem.(
Neki a kéményseprő nem engedélyezte, csak ha mind a 4 emeleten valami bélést tetet a kéménybe az égéstermék miatt, de persze ezt nem vállalta, igy maradt a konvektor.
Sorry (( |
|
 |
Tman
2002-09-25 23:25:37
|
2
|
| Igen, légyszi szerezz be minden elérhető információmorzsát. Köszi!!! |
|
A hozzászólás:
 |
G.B.Bejja
2002-09-25 23:18:35
|
1
|
Egy ismerősöm 2 éve akarta, és a kéményseprők nem engedték, mert nem tudott volna kimenni a szabadba vagy mi.
Holnapra megkérdezzem ? |
|
Előzmény:
 |
Tman
2002-09-25 22:59:10
|
-
|
Sziasztok!
Mitől függ, hogy engedélyezik-e a fűtés átalakítását cirkósra (ahol most gázkonvektor van)? Hol lehetne megtudni, hogy egy lakás megfelel-e a felételeknek (egy megvételre kiszemelt darabról van szó, tehát gyors válaszforrást keresek).
Köszi,
T |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|