Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2002-09-25 23:18:35 1
Egy ismerősöm 2 éve akarta, és a kéményseprők nem engedték, mert nem tudott volna kimenni a szabadba vagy mi.
Holnapra megkérdezzem ?
sneci Creative Commons License 2002-09-25 23:01:38 0
a cirko az olyan mint a 0? merthogy önmagába visszatér...
A hozzászólás:
Tman Creative Commons License 2002-09-25 22:59:10 -
Sziasztok!

Mitől függ, hogy engedélyezik-e a fűtés átalakítását cirkósra (ahol most gázkonvektor van)? Hol lehetne megtudni, hogy egy lakás megfelel-e a felételeknek (egy megvételre kiszemelt darabról van szó, tehát gyors válaszforrást keresek).

Köszi,
T

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!