|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-25 12:22:20
|
478
|
| kodak portra bw, de amatőrben is létezik és konicában is kap6ó. |
|
A hozzászólás:
 |
Rxdns
2002-09-25 12:18:57
|
476
|
| Huhuu, erröl olvastam nemrég énis, asszem ez egy kodak film, és C41-el kell hívni! Megprobálom megkeresni pontosan melyik is! |
|
Előzmény:
 |
totoo
2002-09-24 21:16:46
|
462
|
egyszer olvastam egy ff negafilmrol, ami nevlegesen 400-as erzekenysegu, de 100 es 800 kozott lehet ra exponalni, es 400-askent hivva is jok lesznek ezek a kepek. szoval tudja vki, hogy melyik ez a film? es mit jelent az, hogy jok lesznek a kepek? mekkora lesz a kulonbseg a nevleges erteken exponalt kepek es a tobbi kozott?
totoo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|