|
|
|
|
 |
dapa
2002-09-25 12:32:47
|
479
|
Föleg a vízre ! Az a kedvencem, olcsó és univerzális :-)
Az xtolnál én úgy vettem észre,hogy bele kell lendülnie, igaz, én se startert használok. El lehet azt másképp is rontani... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-09-25 12:05:10
|
473
|
a szulfitra meg a vízre is lehet azt mondani...
a lényeg ff-ben, hogy redukáljon értékelhető módon.
xtol - már miért kellene starter hozzá? igaz úgy is lehet használni. de lehet 1szer használatosként, regenerálással, reg. nélkül minden film után hívás időt hosszabbítani,... |
|
Előzmény:
 |
dapa
2002-09-25 09:18:38
|
468
|
Nem akarok parázni, de ez nem szines hatóanyag véletlenül ?
Az Xtolnak egy hátránya azért van -otthoni körülmények közt. Nevezetesen az hogy inditani kell.
Vagy mindjárt a harmadik tekercset kell hívni :-)
dapa |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|