|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-25 12:19:14
|
477
|
| plíz kérdezd meg a bótot az árról. dokubróm? lomtalanítókat kérdezz, hirdetés, börze. |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2002-09-25 11:03:59
|
471
|
hmmm, ivory, jól hangzik!
mennyi ez most a bótban?
Forte Docubrom! Honnan tudnék ilyet beszerezni???? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-09-24 17:07:01
|
461
|
miazhogy!
a forte warmtone-ja warmabb az ilfordnál. és van belőle elefántcsont alapú is(ivory)...
egyébként meg visszadobom a papot...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|