Keresés

Részletes keresés

Rxdns Creative Commons License 2002-09-25 12:49:40 480
Vincentnek volt igaza, Kodak Professional T 400CN. Ezt lehet 100, 200, 400, 800, 1600 és 3200 (!) asként is exponálni, vegyesen, és 400asként hívni!!! (persze nem lesz tökéletes.)
Link: fotovilag.com
Rxdns Creative Commons License 2002-09-25 12:18:57 476
Huhuu, erröl olvastam nemrég énis, asszem ez egy kodak film, és C41-el kell hívni! Megprobálom megkeresni pontosan melyik is!
Vincent Creative Commons License 2002-09-24 22:05:21 464
Úgy emlékszem, hogy anno mikor megjelent, a t400cn-re állitották ezt, amolyan marketing duma, de kb igaz. Viszont ez nem normál ff, hanem c41.
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 21:34:42 463
én Academy 200-at használok, és azt lehet 100-1600 között bátran exponálni. A különbség nem túl nagy, de azért lászik.
A hozzászólás:
totoo Creative Commons License 2002-09-24 21:16:46 462
egyszer olvastam egy ff negafilmrol, ami nevlegesen 400-as erzekenysegu, de 100 es 800 kozott lehet ra exponalni, es 400-askent hivva is jok lesznek ezek a kepek. szoval tudja vki, hogy melyik ez a film? es mit jelent az, hogy jok lesznek a kepek? mekkora lesz a kulonbseg a nevleges erteken exponalt kepek es a tobbi kozott?

totoo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!