|
|
|
|
 |
Rxdns
2002-09-25 12:49:40
|
480
|
Vincentnek volt igaza, Kodak Professional T 400CN. Ezt lehet 100, 200, 400, 800, 1600 és 3200 (!) asként is exponálni, vegyesen, és 400asként hívni!!! (persze nem lesz tökéletes.)
Link: fotovilag.com |
|
 |
Rxdns
2002-09-25 12:18:57
|
476
|
| Huhuu, erröl olvastam nemrég énis, asszem ez egy kodak film, és C41-el kell hívni! Megprobálom megkeresni pontosan melyik is! |
|
 |
Vincent
2002-09-24 22:05:21
|
464
|
| Úgy emlékszem, hogy anno mikor megjelent, a t400cn-re állitották ezt, amolyan marketing duma, de kb igaz. Viszont ez nem normál ff, hanem c41. |
|
 |
HGyuri
2002-09-24 21:34:42
|
463
|
| én Academy 200-at használok, és azt lehet 100-1600 között bátran exponálni. A különbség nem túl nagy, de azért lászik. |
|
A hozzászólás:
 |
totoo
2002-09-24 21:16:46
|
462
|
egyszer olvastam egy ff negafilmrol, ami nevlegesen 400-as erzekenysegu, de 100 es 800 kozott lehet ra exponalni, es 400-askent hivva is jok lesznek ezek a kepek. szoval tudja vki, hogy melyik ez a film? es mit jelent az, hogy jok lesznek a kepek? mekkora lesz a kulonbseg a nevleges erteken exponalt kepek es a tobbi kozott?
totoo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|