|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-09-24 11:55:55
|
455
|
Tri-X + 6x9 = gyönyörű tónusok, szép szemcse, amit csak közelről lehet észrevenni 30x40-nél.
Az tuti.
A Sajtólaborban viszont tegnap lehívták nekem a TP-t síma hívóban. Hát elég béna lett. Pedig direkt szóltam, hogy ez egy TP, nem kéne a többivel együtt hívni. Mindegy, úgyis csak kipróbáltam, majd próbálok még egyet. |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2002-09-24 11:48:23
|
453
|
:)))
a kedvenc filmem!
persze, szinte csak Tri-X-re fotózom (Neopan azért becsúszik)
de azt hiába szkennelem, mert azonnal eltűnik...csak élőben érdekes! |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-09-24 11:45:31
|
452
|
| mutatsz nekem egyszer egy ilyen képet, vagy képrészletet? Szívesen megnézném, mert én is szeretem viszontlátni a szép szemcsestruktúrát (Tri-X pl), anélkül, hogy fel kelljen húzni nagyon a gépet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|