Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 11:55:55 455
Tri-X + 6x9 = gyönyörű tónusok, szép szemcse, amit csak közelről lehet észrevenni 30x40-nél.
Az tuti.
A Sajtólaborban viszont tegnap lehívták nekem a TP-t síma hívóban. Hát elég béna lett. Pedig direkt szóltam, hogy ez egy TP, nem kéne a többivel együtt hívni. Mindegy, úgyis csak kipróbáltam, majd próbálok még egyet.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-09-24 11:48:23 453
:)))
a kedvenc filmem!
persze, szinte csak Tri-X-re fotózom (Neopan azért becsúszik)
de azt hiába szkennelem, mert azonnal eltűnik...csak élőben érdekes!
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 11:45:31 452
mutatsz nekem egyszer egy ilyen képet, vagy képrészletet? Szívesen megnézném, mert én is szeretem viszontlátni a szép szemcsestruktúrát (Tri-X pl), anélkül, hogy fel kelljen húzni nagyon a gépet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!