Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2002-09-24 11:48:23 453
:)))
a kedvenc filmem!
persze, szinte csak Tri-X-re fotózom (Neopan azért becsúszik)
de azt hiába szkennelem, mert azonnal eltűnik...csak élőben érdekes!
A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 11:45:31 452
mutatsz nekem egyszer egy ilyen képet, vagy képrészletet? Szívesen megnézném, mert én is szeretem viszontlátni a szép szemcsestruktúrát (Tri-X pl), anélkül, hogy fel kelljen húzni nagyon a gépet.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-09-24 11:41:28 450
hmmmm...látom nem tudom neked elmagyarázni azt a fajta FF szemcsét (az nem tolakodó és nem ordít)

"Szerinted mitől éles egy kép? Ha ordít róla, hogy szemcsés, vagy ha minden finom részlet a megfelelő helyére kerül?"
...fogalmam sincs...
de már az előbb elmondtam, hogy most (2002) nem látnék különbséget (jó-rossz, elés-nem éles) a kettő között, na!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!