|
|
|
|
 |
Gurg
2002-09-24 11:48:23
|
453
|
:)))
a kedvenc filmem!
persze, szinte csak Tri-X-re fotózom (Neopan azért becsúszik)
de azt hiába szkennelem, mert azonnal eltűnik...csak élőben érdekes! |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-09-24 11:45:31
|
452
|
| mutatsz nekem egyszer egy ilyen képet, vagy képrészletet? Szívesen megnézném, mert én is szeretem viszontlátni a szép szemcsestruktúrát (Tri-X pl), anélkül, hogy fel kelljen húzni nagyon a gépet. |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2002-09-24 11:41:28
|
450
|
hmmmm...látom nem tudom neked elmagyarázni azt a fajta FF szemcsét (az nem tolakodó és nem ordít)
"Szerinted mitől éles egy kép? Ha ordít róla, hogy szemcsés, vagy ha minden finom részlet a megfelelő helyére kerül?"
...fogalmam sincs...
de már az előbb elmondtam, hogy most (2002) nem látnék különbséget (jó-rossz, elés-nem éles) a kettő között, na! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|