|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-09-24 10:48:21
|
442
|
Köszi!
Majd kipróbálom! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-09-24 10:45:45
|
441
|
100bolha!
magnifax+színesfej=diffúznagyító(vagya szűrőtartóba opálüvegplexicsakbírjaahőt)
a leitz meg autofókuszos mega focotart nimbuszolják de csekkolj azé |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2002-09-24 10:33:21
|
436
|
AW project elindult.
A Magnifax kondenzoros, hogy csináljak belöle diffuzorost??
Na de multigradelek is.
--------
Super a celofán. Már csekkoltam és visszapattintottam.
Sajnos a hetediken felvételi fénybeszűrődés van (vagymi?) az ilyenket laza mozdulattal vissza hajítom a sötétkamrában tévelygőknek, vágjanak a közepiből olyat, hogy jó legyen.
-------------
Na... ezért van Magnifax3-am.
Mi lesz, ha meg antinyutonozom???
Százbolha
Százbolha
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|