Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 10:39:18 438
a mi 138-asunk nem színes... Ez a FF munkáknál is kellene? :-o
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 10:33:47 437
Nem rossz arzenál, a lencsék közül a jobbakból van nekem is. A gépeim: L900-as laborátor ua, mint lent, de ez csak fix lapszűrőkkel, vagy color translatorral megfejelve elegendően precíz. Van még Pictochrome 4X5"-es closed loop színvezérlésű computeres laborátor, az előnye a Laborátor 138-hoz képest, hogy nem kell hozzá color transalator a precíz munkához, hanem ez eleve benne van a gépben. Precízen, bármikor ismételhetően képes azt a színt világítani, amit kérek tőle, míg a 138-asnak erre csak egy kézi színbeállítója van, ami vagy annyi, amit mutat, vagy nem (többnyire nem). A 138-as csak egy color translatorral megfejelve érheti el a Picto precizitását. Optikai tulajdonságaikban nincs nagy különbség, a Picto modernebb. 80/4-es APO Rodagonom, meg 240-es lencsém nincs, a 75 D-t meg eladtam, mert leálltam a dia DUP-ozásról (az elérhető diahívásokkal nem tudok olyan eredményt kiadni a kezemből, amihez hajlandó vagyok a nevemet adni :-((( ).
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 10:11:43 433
Na megkérdeztem a pontos dolgokat:
50/2,8-es Rodagon
80/4-es Rodagon
50/2,8-as Apo-Rodagon
80/4-es Apo-Rodagon
150/5,6 Componon
240/5,6 Componon

Durst Laborator 138, meg egy kisebb 6x9-es Laborator.
Én ezekkel tudok szolgálni :-)
Az optikákat fel lehet hozni (talán)

Egyébként asszem az Apo Rodagonnak az Apo-Componon HM a kategóriája, a síma Componon más kategória :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!