Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-09-24 10:45:45 441
100bolha!
magnifax+színesfej=diffúznagyító(vagya szűrőtartóba opálüvegplexicsakbírjaahőt)
a leitz meg autofókuszos mega focotart nimbuszolják de csekkolj azé
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-09-24 10:33:21 436
AW project elindult.

A Magnifax kondenzoros, hogy csináljak belöle diffuzorost??
Na de multigradelek is.

--------
Super a celofán. Már csekkoltam és visszapattintottam.

Sajnos a hetediken felvételi fénybeszűrődés van (vagymi?) az ilyenket laza mozdulattal vissza hajítom a sötétkamrában tévelygőknek, vágjanak a közepiből olyat, hogy jó legyen.

-------------

Na... ezért van Magnifax3-am.
Mi lesz, ha meg antinyutonozom???

Százbolha
Százbolha

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-09-24 10:10:13 432
100bolha!
téves úton jársz. látom nem tisztítottad mega google lencséjét...
A.A.+Minor White...
ha öreg rókákat kérdezel elmondják másképp kell filmet hívni kondenzoros és másképp diffúz fényű nagyítógéphez.
HOPPÁ.
csak a lényeget :
a kondenzoros géppel kb 0.8 denzitást(exaktan D-terjedelmet) a diffúz géppel kb 1.05 denzitást tudsz lelopni a filmről tónusosan és manipuláció nélkül normál fokozatú papírra mikoris a tónusok úgyahogy a "helyükön" maradnak.
szóval a kiinduló pont is legyen a helyén.
másképpen a previzualizáció a meglepetések legjobb ellenszere. kontroll a kézben. bocs az egész nem kioktatás csak a csekkolás alappillére. tod hogy a csekkolás a kedvencem...
PS
mit szósz a 3 papír darabhoz mega celofánba rejtett kincsedhez?
PS2
szóval még mem tudod hogy elégedett vagy-e?
és már cserélni akarsz?
nemte írtad hogy nem a f.gép csinájja a fényképet hanem aki fényképez?
üdv.
a.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!