Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 10:14:40 434
:-)
ezért írtam le, hogy milyen van nálunk ;-)
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:55:56 431
Kicsit macerás lenne egy 200 cm-t verdeső közel 110 kg-os nagyítógéppel lesétálnom Szegedre :-)
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:45:49 429
Egyszer gyere le Szegedre hétvégén, és rendezünk egy szeánszot a sötétben :-)
Vagy nálatok lehet hétvégén dolgozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!