Keresés

Részletes keresés

Ivan von Klein Creative Commons License 2002-09-24 10:44:39 439
Eztet en is megneznem. Nem csak szkennelni nem tudok... ;)
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 10:11:43 433
Na megkérdeztem a pontos dolgokat:
50/2,8-es Rodagon
80/4-es Rodagon
50/2,8-as Apo-Rodagon
80/4-es Apo-Rodagon
150/5,6 Componon
240/5,6 Componon

Durst Laborator 138, meg egy kisebb 6x9-es Laborator.
Én ezekkel tudok szolgálni :-)
Az optikákat fel lehet hozni (talán)

Egyébként asszem az Apo Rodagonnak az Apo-Componon HM a kategóriája, a síma Componon más kategória :-)

A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:50:07 430
Igaz, nagyon szigorú a "főnőkőm" ;-) de nincs kifogása valamikori hétvégi szeánsszal kapcsolatban.
F-f RC hívásához pár óra alatt be tudok állítani egy hívógépet.
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:45:49 429
Egyszer gyere le Szegedre hétvégén, és rendezünk egy szeánszot a sötétben :-)
Vagy nálatok lehet hétvégén dolgozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!