|
|
|
|
 |
Ivan von Klein
2002-09-24 10:44:39
|
439
|
| Eztet en is megneznem. Nem csak szkennelni nem tudok... ;) |
|
 |
HGyuri
2002-09-24 10:11:43
|
433
|
Na megkérdeztem a pontos dolgokat:
50/2,8-es Rodagon
80/4-es Rodagon
50/2,8-as Apo-Rodagon
80/4-es Apo-Rodagon
150/5,6 Componon
240/5,6 Componon
Durst Laborator 138, meg egy kisebb 6x9-es Laborator.
Én ezekkel tudok szolgálni :-)
Az optikákat fel lehet hozni (talán)
Egyébként asszem az Apo Rodagonnak az Apo-Componon HM a kategóriája, a síma Componon más kategória :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Képkovács
2002-09-24 09:50:07
|
430
|
Igaz, nagyon szigorú a "főnőkőm" ;-) de nincs kifogása valamikori hétvégi szeánsszal kapcsolatban.
F-f RC hívásához pár óra alatt be tudok állítani egy hívógépet. |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:45:49
|
429
|
Egyszer gyere le Szegedre hétvégén, és rendezünk egy szeánszot a sötétben :-)
Vagy nálatok lehet hétvégén dolgozni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|