|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-09-24 09:55:56
|
431
|
| Kicsit macerás lenne egy 200 cm-t verdeső közel 110 kg-os nagyítógéppel lesétálnom Szegedre :-) |
|
 |
Képkovács
2002-09-24 09:50:07
|
430
|
Igaz, nagyon szigorú a "főnőkőm" ;-) de nincs kifogása valamikori hétvégi szeánsszal kapcsolatban.
F-f RC hívásához pár óra alatt be tudok állítani egy hívógépet. |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:45:49
|
429
|
Egyszer gyere le Szegedre hétvégén, és rendezünk egy szeánszot a sötétben :-)
Vagy nálatok lehet hétvégén dolgozni?
|
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2002-09-24 09:37:38
|
427
|
No ezt lehet csekkolni:
50X60-ig felhúzva egy 6X7 f-f negát a 135-ös Componon-S-en átjövő szemcsekép lágy (szemcsmikrószkópon élesre állítva), míg a 150-es Rodagonon ekkora nagyítást beállítva élesebb, vagyis úgy ~8X nagyításnál szvsz f-f-en is jól látható a különbség. Aki nem hiszi, nálam utána tud járni :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|