Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:45:49 429
Egyszer gyere le Szegedre hétvégén, és rendezünk egy szeánszot a sötétben :-)
Vagy nálatok lehet hétvégén dolgozni?

A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:37:38 427
No ezt lehet csekkolni:
50X60-ig felhúzva egy 6X7 f-f negát a 135-ös Componon-S-en átjövő szemcsekép lágy (szemcsmikrószkópon élesre állítva), míg a 150-es Rodagonon ekkora nagyítást beállítva élesebb, vagyis úgy ~8X nagyításnál szvsz f-f-en is jól látható a különbség. Aki nem hiszi, nálam utána tud járni :-)
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:17:22 423
...igaz mi FF képeket vizsgáltunk, lehet, hogy a színesnél már jönnek a különbségek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!