|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-09-24 09:40:29
|
428
|
| Nem kizárt, hogy a nagyítógép képmezején, fényének jellegén is sok múlik. A Pictochrom gépemet precíziós munkákra faragták ki, ezen nagyon jól érzékelhető a különbség. |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:33:55
|
426
|
Igen, én is ezt hallottam, olvastam mindenhol, de életszerű körülmények között nem tudtuk ezt hozni FF-nél. Pedig elvileg ott is jobbnak kellene lennie..
A Meogon-S viszont érdekes... Lehet, hogy pénteki széria volt? ;-) |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2002-09-24 09:23:22
|
424
|
| Tíz éve van nekem mindkettőből. Színesen nagyon nagy különbség van az APO Rodagon javára, sokkal élesebb a színkorrekció precizitása miatt ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|