Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:40:29 428
Nem kizárt, hogy a nagyítógép képmezején, fényének jellegén is sok múlik. A Pictochrom gépemet precíziós munkákra faragták ki, ezen nagyon jól érzékelhető a különbség.
A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:33:55 426
Igen, én is ezt hallottam, olvastam mindenhol, de életszerű körülmények között nem tudtuk ezt hozni FF-nél. Pedig elvileg ott is jobbnak kellene lennie..
A Meogon-S viszont érdekes... Lehet, hogy pénteki széria volt? ;-)
Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:23:22 424
Tíz éve van nekem mindkettőből. Színesen nagyon nagy különbség van az APO Rodagon javára, sokkal élesebb a színkorrekció precizitása miatt ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!