|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-09-24 09:33:55
|
426
|
Igen, én is ezt hallottam, olvastam mindenhol, de életszerű körülmények között nem tudtuk ezt hozni FF-nél. Pedig elvileg ott is jobbnak kellene lennie..
A Meogon-S viszont érdekes... Lehet, hogy pénteki széria volt? ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Képkovács
2002-09-24 09:23:22
|
424
|
| Tíz éve van nekem mindkettőből. Színesen nagyon nagy különbség van az APO Rodagon javára, sokkal élesebb a színkorrekció precizitása miatt ;-) |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:16:10
|
422
|
Az a gond hogy az Apo Rodagon sorozat nem tud 4x5-nél nagyobb képkört :-(
Nem hinném, hogy lenne különbség egy Componon-S, meg egy Apo-Rodagon között. Legalábbis én nem láttam a különbséget. De a Meogon-S is legalább olyan jó volt!
Egyszer lenagyítottunk a 3 optikával ugyanazt a képet. Hát senki sem tudta megmondani, hogy melyik melyikkel készült :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|