|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-09-24 09:37:38
|
427
|
No ezt lehet csekkolni:
50X60-ig felhúzva egy 6X7 f-f negát a 135-ös Componon-S-en átjövő szemcsekép lágy (szemcsmikrószkópon élesre állítva), míg a 150-es Rodagonon ekkora nagyítást beállítva élesebb, vagyis úgy ~8X nagyításnál szvsz f-f-en is jól látható a különbség. Aki nem hiszi, nálam utána tud járni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:17:22
|
423
|
| ...igaz mi FF képeket vizsgáltunk, lehet, hogy a színesnél már jönnek a különbségek... |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:16:10
|
422
|
Az a gond hogy az Apo Rodagon sorozat nem tud 4x5-nél nagyobb képkört :-(
Nem hinném, hogy lenne különbség egy Componon-S, meg egy Apo-Rodagon között. Legalábbis én nem láttam a különbséget. De a Meogon-S is legalább olyan jó volt!
Egyszer lenagyítottunk a 3 optikával ugyanazt a képet. Hát senki sem tudta megmondani, hogy melyik melyikkel készült :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|