|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-09-24 09:25:49
|
425
|
Meogon S-em is volt... két hétig :-)
Szegénykét gyorsan száműzni kellett partvonalon kívülre, annyi képalkotási hibával volt terhelt, pedig vadi újat vettem. |
|
 |
Képkovács
2002-09-24 09:23:22
|
424
|
| Tíz éve van nekem mindkettőből. Színesen nagyon nagy különbség van az APO Rodagon javára, sokkal élesebb a színkorrekció precizitása miatt ;-) |
|
 |
HGyuri
2002-09-24 09:17:22
|
423
|
| ...igaz mi FF képeket vizsgáltunk, lehet, hogy a színesnél már jönnek a különbségek... |
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-09-24 09:16:10
|
422
|
Az a gond hogy az Apo Rodagon sorozat nem tud 4x5-nél nagyobb képkört :-(
Nem hinném, hogy lenne különbség egy Componon-S, meg egy Apo-Rodagon között. Legalábbis én nem láttam a különbséget. De a Meogon-S is legalább olyan jó volt!
Egyszer lenagyítottunk a 3 optikával ugyanazt a képet. Hát senki sem tudta megmondani, hogy melyik melyikkel készült :-) |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2002-09-24 08:47:06
|
419
|
| Ha igazán jó rajzot akarsz, akkor a 180-as Schnieder helyére tegyél egy APO Rodagont :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|