Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:25:49 425
Meogon S-em is volt... két hétig :-)
Szegénykét gyorsan száműzni kellett partvonalon kívülre, annyi képalkotási hibával volt terhelt, pedig vadi újat vettem.
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 09:23:22 424
Tíz éve van nekem mindkettőből. Színesen nagyon nagy különbség van az APO Rodagon javára, sokkal élesebb a színkorrekció precizitása miatt ;-)
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:17:22 423
...igaz mi FF képeket vizsgáltunk, lehet, hogy a színesnél már jönnek a különbségek...
A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:16:10 422
Az a gond hogy az Apo Rodagon sorozat nem tud 4x5-nél nagyobb képkört :-(
Nem hinném, hogy lenne különbség egy Componon-S, meg egy Apo-Rodagon között. Legalábbis én nem láttam a különbséget. De a Meogon-S is legalább olyan jó volt!
Egyszer lenagyítottunk a 3 optikával ugyanazt a képet. Hát senki sem tudta megmondani, hogy melyik melyikkel készült :-)
Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 08:47:06 419
Ha igazán jó rajzot akarsz, akkor a 180-as Schnieder helyére tegyél egy APO Rodagont :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!