Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-24 09:16:10 422
Az a gond hogy az Apo Rodagon sorozat nem tud 4x5-nél nagyobb képkört :-(
Nem hinném, hogy lenne különbség egy Componon-S, meg egy Apo-Rodagon között. Legalábbis én nem láttam a különbséget. De a Meogon-S is legalább olyan jó volt!
Egyszer lenagyítottunk a 3 optikával ugyanazt a képet. Hát senki sem tudta megmondani, hogy melyik melyikkel készült :-)
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 08:47:06 419
Ha igazán jó rajzot akarsz, akkor a 180-as Schnieder helyére tegyél egy APO Rodagont :-)
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-23 22:31:00 416
vagy szerezz egy 13x18-as nagyítógépet, azzal tuti elégedett leszel ;-) (meg egy 180-as Schneidert)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!