Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2002-09-24 08:47:06 419
Ha igazán jó rajzot akarsz, akkor a 180-as Schnieder helyére tegyél egy APO Rodagont :-)
A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-23 22:31:00 416
vagy szerezz egy 13x18-as nagyítógépet, azzal tuti elégedett leszel ;-) (meg egy 180-as Schneidert)
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2002-09-23 22:27:55 415
na.. hamar megvolt a teszt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!