|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-24 10:10:13
|
432
|
100bolha!
téves úton jársz. látom nem tisztítottad mega google lencséjét...
A.A.+Minor White...
ha öreg rókákat kérdezel elmondják másképp kell filmet hívni kondenzoros és másképp diffúz fényű nagyítógéphez.
HOPPÁ.
csak a lényeget :
a kondenzoros géppel kb 0.8 denzitást(exaktan D-terjedelmet) a diffúz géppel kb 1.05 denzitást tudsz lelopni a filmről tónusosan és manipuláció nélkül normál fokozatú papírra mikoris a tónusok úgyahogy a "helyükön" maradnak.
szóval a kiinduló pont is legyen a helyén.
másképpen a previzualizáció a meglepetések legjobb ellenszere. kontroll a kézben. bocs az egész nem kioktatás csak a csekkolás alappillére. tod hogy a csekkolás a kedvencem...
PS
mit szósz a 3 papír darabhoz mega celofánba rejtett kincsedhez?
PS2
szóval még mem tudod hogy elégedett vagy-e?
és már cserélni akarsz?
nemte írtad hogy nem a f.gép csinájja a fényképet hanem aki fényképez?
üdv.
a. |
|
 |
HGyuri
2002-09-23 22:24:44
|
414
|
| legyen! ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2002-09-23 21:06:03
|
413
|
A következő szempontra:
Vajon 100bolha legyen elégedet a pártizezerforintos Magnifax3+Rodagon felszereléssel, vagy vegyen inkább focomatot.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-09-23 20:58:33
|
412
|
kíváncsi vagyok!
milyen szempontra koncentráltok? nehogy azt mondd a képminőségre.
tényleg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|