Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2002-09-24 00:29:44 417
mindamellett, hogy vannak apróbb, a technikai különbségekből adódó eltérések, SZVSZ nagy eltérés nem lehet a kettő között első ránézésre...

tűéles szemcséket el lehet érni (persze milyen blendenyílásnál, az már más kérdés)....a tónusgazdagság az, ami részemről megnéztem volna...mi jön ki egy félárnyék fekete-szűrkésfekete átmeneteiből ott és itt...

ezt mondjuk az objektív hozza, nem a váz, amire ráteszik (ez kb. olyan mintha azt néznénk mi rajzol jobban, egy M6-os váz vagy egy F3-váz...)

szóval csak ismételni tudom magam: Magnifax3+Antinewton+Nikkor=győzelem, elérhető áron
Leitz Focomat IIc+Anitnewton+Focotar=győzelem, legenda, nagy szerencsével elérhető kissé borsos áron

Százbolha Creative Commons License 2002-09-23 21:06:03 413
A következő szempontra:

Vajon 100bolha legyen elégedet a pártizezerforintos Magnifax3+Rodagon felszereléssel, vagy vegyen inkább focomatot.

Százbolha

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-09-23 20:58:33 412
kíváncsi vagyok!
milyen szempontra koncentráltok? nehogy azt mondd a képminőségre.
tényleg
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-09-23 20:45:24 411
...főleg ha két nagyítógépet tesztelünk...:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!