|
|
|
|
 |
Gurg
2002-09-24 00:29:44
|
417
|
mindamellett, hogy vannak apróbb, a technikai különbségekből adódó eltérések, SZVSZ nagy eltérés nem lehet a kettő között első ránézésre...
tűéles szemcséket el lehet érni (persze milyen blendenyílásnál, az már más kérdés)....a tónusgazdagság az, ami részemről megnéztem volna...mi jön ki egy félárnyék fekete-szűrkésfekete átmeneteiből ott és itt...
ezt mondjuk az objektív hozza, nem a váz, amire ráteszik (ez kb. olyan mintha azt néznénk mi rajzol jobban, egy M6-os váz vagy egy F3-váz...)
szóval csak ismételni tudom magam: Magnifax3+Antinewton+Nikkor=győzelem, elérhető áron
Leitz Focomat IIc+Anitnewton+Focotar=győzelem, legenda, nagy szerencsével elérhető kissé borsos áron |
|
 |
Százbolha
2002-09-23 21:06:03
|
413
|
A következő szempontra:
Vajon 100bolha legyen elégedet a pártizezerforintos Magnifax3+Rodagon felszereléssel, vagy vegyen inkább focomatot.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-09-23 20:58:33
|
412
|
kíváncsi vagyok!
milyen szempontra koncentráltok? nehogy azt mondd a képminőségre.
tényleg |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2002-09-23 20:45:24
|
411
|
| ...főleg ha két nagyítógépet tesztelünk...:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|