Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2002-09-24 13:05:11 279
talán:
06/20/9816539
eke
A hozzászólás:
jencibuvar Creative Commons License 2002-09-23 17:37:28 278
Sziasztok elég nagy gondban vagyok. Már évek óta álmodoztam egy kameráról. Nyaralás előtt vásároltam egy sony digitális kamerát, máltai nyaralásunk második napján sikeresen elvágódtam a kamerával a kezemben az algás parton. Bevertem a kamerát és felfröccent rá a víz(ez volt a nagyobb baj).Egész nyaralásra rá is nyomta a bélyegét. Hazaérve beadtam a sony szervízbe, ahol 3hét után azt mondták nem javítható. Ha valaki tud egy megbízhtó lelkiismeretes szakembert kérem szóljon!

Előre is köszönettel
jencibuvár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!