|
|
|
|
 |
eke
2002-09-24 13:05:11
|
279
|
talán:
06/20/9816539
eke |
|
A hozzászólás:
 |
jencibuvar
2002-09-23 17:37:28
|
278
|
Sziasztok elég nagy gondban vagyok. Már évek óta álmodoztam egy kameráról. Nyaralás előtt vásároltam egy sony digitális kamerát, máltai nyaralásunk második napján sikeresen elvágódtam a kamerával a kezemben az algás parton. Bevertem a kamerát és felfröccent rá a víz(ez volt a nagyobb baj).Egész nyaralásra rá is nyomta a bélyegét. Hazaérve beadtam a sony szervízbe, ahol 3hét után azt mondták nem javítható. Ha valaki tud egy megbízhtó lelkiismeretes szakembert kérem szóljon!
Előre is köszönettel
jencibuvár |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|