Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-09-23 18:38:24 410
...ugyanaz a nagyítógép...
Százbolha Creative Commons License 2002-09-23 17:56:39 409
Akkor inkább hanyagoljuk, úgy is keveset laborálgatok....
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-09-23 16:01:28 408
Százbolha,
ha megütjük ezt a tesztet, mindennek ugyanolyannak kéne lenni. Papír, hívó, ugyanaz a nega, csipesz, stb :)
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2002-09-20 23:24:06 405
Kösz!

Nekem nincsenek jó 24x36-os negáim.
Készíts egyet (ha még nincs) és pár hét alatt eredményt is csiholhatnánk.

Én Polygrade papírt használok.

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!