|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-23 18:38:24
|
410
|
| ...ugyanaz a nagyítógép... |
|
 |
Százbolha
2002-09-23 17:56:39
|
409
|
| Akkor inkább hanyagoljuk, úgy is keveset laborálgatok.... |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2002-09-23 16:01:28
|
408
|
Százbolha,
ha megütjük ezt a tesztet, mindennek ugyanolyannak kéne lenni. Papír, hívó, ugyanaz a nega, csipesz, stb :) |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2002-09-20 23:24:06
|
405
|
Kösz!
Nekem nincsenek jó 24x36-os negáim.
Készíts egyet (ha még nincs) és pár hét alatt eredményt is csiholhatnánk.
Én Polygrade papírt használok.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|