Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2002-09-20 22:17:16 402
ok, de nem WPC méretben, hanem mondjuk egy laza 50x60, mert akkor jönnek ki igazán az előnyök... :)

azt hozzátenném, hogy 5 évig nagyítottam Magnifax3-on, szereztem egy fain anti-newton üveget belé, meg egy jó kis Nikkor obit és abszolút meg voltam vele elégedve! igaz 30x40 fölé nem nagyon mertem menni, mert a nega síkja meg az alapdeszka soha nem akart beállni 100% parallelbe...

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2002-09-20 22:04:07 401
Barátságtalan gesztus!!!!

Cserébe résztvehetnél egy próbában.

Fugunk egy jó kis negatívot, lenagyítod a leitz-en én meg a Magnifax3-on. (esetleg - a referencia miatt - alhazen-nek titokban álnéven munkaként beadjuk)

Hadd nyugodjak már meg, hogy nem is kell nekem focomat!

Százbolha

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-09-20 21:57:52 400
:))))
az életem árán sem! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!