Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2002-09-20 22:04:07 401
Barátságtalan gesztus!!!!

Cserébe résztvehetnél egy próbában.

Fugunk egy jó kis negatívot, lenagyítod a leitz-en én meg a Magnifax3-on. (esetleg - a referencia miatt - alhazen-nek titokban álnéven munkaként beadjuk)

Hadd nyugodjak már meg, hogy nem is kell nekem focomat!

Százbolha

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-09-20 21:57:52 400
:))))
az életem árán sem! :))
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2002-09-20 21:48:19 398
Én a focomatot kérem!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!