|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-09-20 22:04:07
|
401
|
Barátságtalan gesztus!!!!
Cserébe résztvehetnél egy próbában.
Fugunk egy jó kis negatívot, lenagyítod a leitz-en én meg a Magnifax3-on. (esetleg - a referencia miatt - alhazen-nek titokban álnéven munkaként beadjuk)
Hadd nyugodjak már meg, hogy nem is kell nekem focomat!
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2002-09-20 21:57:52
|
400
|
:))))
az életem árán sem! :)) |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2002-09-20 21:48:19
|
398
|
| Én a focomatot kérem!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|