Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2002-09-20 21:48:19 398
Én a focomatot kérem!!!
HGyuri Creative Commons License 2002-09-20 12:02:45 394
:-)
gondolom :-)))
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-09-20 11:59:29 393
jaja, egy alapszkenner
életlen nem nagyon lehet (28/2 Nikkor) nagyító (Leitz Focomat IIc) :))
Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-20 11:51:00 392
jónak tűnik, a narancs egy jó kompromisszum. Bár nekem ez a kép még mindíg eléggé lágy, vagy életlen, nemtom (lehet, hogy a szkennelés problémája)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!