Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2002-09-20 11:59:29 393
jaja, egy alapszkenner
életlen nem nagyon lehet (28/2 Nikkor) nagyító (Leitz Focomat IIc) :))
A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-20 11:51:00 392
jónak tűnik, a narancs egy jó kompromisszum. Bár nekem ez a kép még mindíg eléggé lágy, vagy életlen, nemtom (lehet, hogy a szkennelés problémája)
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-09-20 11:44:07 389
kipróbáltam egy cokin orange-t, ami szvsz nagyon jó FF-re, Tri-Xen nagyon jól hozza a felhőket...ezen felbuzdulva vettem egy Hoya MC orange-t

van egy kép, mingyá berakom, a narancssárga ezt tudja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!