Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-20 11:51:00 392
jónak tűnik, a narancs egy jó kompromisszum. Bár nekem ez a kép még mindíg eléggé lágy, vagy életlen, nemtom (lehet, hogy a szkennelés problémája)
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-09-20 11:44:07 389
kipróbáltam egy cokin orange-t, ami szvsz nagyon jó FF-re, Tri-Xen nagyon jól hozza a felhőket...ezen felbuzdulva vettem egy Hoya MC orange-t

van egy kép, mingyá berakom, a narancssárga ezt tudja

Előzmény:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-19 13:50:37 384
nekem jók a tapasztalataim, de csak akkor használom, ha egy tekercsen belül több eltérő kontrasztot szeretnék. Ha az egész tekercsre kell, inkább belehívok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!