|
|
|
|
 |
HGyuri
2002-09-20 11:51:00
|
392
|
| jónak tűnik, a narancs egy jó kompromisszum. Bár nekem ez a kép még mindíg eléggé lágy, vagy életlen, nemtom (lehet, hogy a szkennelés problémája) |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2002-09-20 11:44:07
|
389
|
kipróbáltam egy cokin orange-t, ami szvsz nagyon jó FF-re, Tri-Xen nagyon jól hozza a felhőket...ezen felbuzdulva vettem egy Hoya MC orange-t
van egy kép, mingyá berakom, a narancssárga ezt tudja |
|
Előzmény:
 |
HGyuri
2002-09-19 13:50:37
|
384
|
| nekem jók a tapasztalataim, de csak akkor használom, ha egy tekercsen belül több eltérő kontrasztot szeretnék. Ha az egész tekercsre kell, inkább belehívok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|