Keresés

Részletes keresés

KARVALY Creative Commons License 2002-09-24 08:42:46 426
Hmm:) ez tecc, rókabőrcentrikusok...:)
- ergó; profitolós alosztály vagymi:)
A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2002-09-20 10:48:40 425
Talán azért, Karvaly, mert akiknek már joguk és lehetőségük van, azok mindenféle területen ...hm...rókabőrcentrikusak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!