Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2002-09-21 23:54:47 406
Bocs Vincent, csak most tűnt fel, hogy válasz nélkül maradtál...
Egyelőre 400-asról még senki sem beszél. A hívása az marad a hagyományos, semmi extra, csak a szokásos gondosság, de az minden más filmnek is kijár.
A hozzászólás:
Vincent Creative Commons License 2002-09-19 23:58:55 387
Szervusz,
Akkor lesz 400 is? Lehet majd a régi vegyszerekkel hivni? Mert ugye mostanában tervezek venni felszerelést.
Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2002-09-19 21:45:32 385
Alhazen!
Apropó, el is felejtettem mondani, hogy már van Across, de csak rollfilm kivitelben láttam szombaton Bécsben. A leicát október első hetére ígérik, lehet majd csekkolni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!