|
|
|
|
 |
Képkovács
2002-09-21 23:54:47
|
406
|
Bocs Vincent, csak most tűnt fel, hogy válasz nélkül maradtál...
Egyelőre 400-asról még senki sem beszél. A hívása az marad a hagyományos, semmi extra, csak a szokásos gondosság, de az minden más filmnek is kijár. |
|
A hozzászólás:
 |
Vincent
2002-09-19 23:58:55
|
387
|
Szervusz,
Akkor lesz 400 is? Lehet majd a régi vegyszerekkel hivni? Mert ugye mostanában tervezek venni felszerelést. |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2002-09-19 21:45:32
|
385
|
Alhazen!
Apropó, el is felejtettem mondani, hogy már van Across, de csak rollfilm kivitelben láttam szombaton Bécsben. A leicát október első hetére ígérik, lehet majd csekkolni :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|