Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2002-09-20 11:44:07 389
kipróbáltam egy cokin orange-t, ami szvsz nagyon jó FF-re, Tri-Xen nagyon jól hozza a felhőket...ezen felbuzdulva vettem egy Hoya MC orange-t

van egy kép, mingyá berakom, a narancssárga ezt tudja

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-09-19 13:50:37 384
nekem jók a tapasztalataim, de csak akkor használom, ha egy tekercsen belül több eltérő kontrasztot szeretnék. Ha az egész tekercsre kell, inkább belehívok.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2002-09-19 13:39:52 383
Sziasztok!

használ itt valaki sárga, narancs vagy piros szűrőt fekete-fehérhez?
Ha igen, mik a tapasztalatok?
Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!