Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-09-19 13:50:37 384
nekem jók a tapasztalataim, de csak akkor használom, ha egy tekercsen belül több eltérő kontrasztot szeretnék. Ha az egész tekercsre kell, inkább belehívok.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2002-09-19 13:39:52 383
Sziasztok!

használ itt valaki sárga, narancs vagy piros szűrőt fekete-fehérhez?
Ha igen, mik a tapasztalatok?
Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!