Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gyalogdémon Creative Commons License 2002-09-18 09:29:55 47
bocsánat a késői válasszal, perszehogykülddel, ha még áll az ajánlatod, meg is köszönném valósziinűleg:) egyébként a nagytöbbség szintén iigy érez, ha valamit sikerült befejeznie, csak a "profiknak" megvan az az előnyük, hogy az olvasóik meggyőzik őket a művük érvényességéről meg a satöbbiről :) (az irodalomtudósok meg kritikusok meg amúgy is jobban tudják, mire gondolt az iiró, mint ő maga:)
Előzmény:
Lappantyú Creative Commons License 2002-09-11 16:25:17 45
gyalogdémon, ha gondolod, elküldöm neked mailben - bár annyira azért nem érdekes, mondjuk. nagy elánnal fogtam neki, de a végére már nem tetszett. mást akartam, máshogy akartam... szinte mindig így járok.

Lappa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!