|
|
|
|
 |
NJani
2002-09-17 13:48:33
|
380
|
OFF:
Százbolha! Látom itt sasolsz az indexen. Kapcsold be a mobilodat!
Jani
ON |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2002-09-17 13:33:43
|
379
|
bocs!
imehetsz=imehesz |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2002-09-17 13:31:21
|
378
|
imehetsz:
Minek ahhoz leírás.
Blendét, zárat egyértelmű állítani. Élességet látod a keresőben.
Expo előtt zárat felhúzni. Ennyi.
A filmbefűzést kell kicsit gyakorolni, de az sem ördöngösség.
-------------
Milyen lencse van benne? (tipus)
Százbolha
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|